1PL, 2PL, 3PL, 4PL və 5PL nədir? Bir-birindən necə fərqlənirlər?
Logistika provayderləri logistika xidmətləri göstərən, xüsusi əməliyyatlar və ya mürəkkəb logistik funksiyaları yerinə yetirən, həmçinin müştərinin (müəssisənin) təchizat…
03 Avqust 2023
Əşyaların İnterneti (IoT) logistikanın gələcəyini necə dəyişdirir?
Əşyaların İnterneti (IoT) dünyada texnoloji inqilabların əsaslarından sayılır. İoT biznes, məişət, gündəlik həyat və.s sahələrə böyük ölçüdə təsir göstərir.…
20 İyul 2023
One Touch Trade and Logistics Azərbaycanın dəmir yolu nəqliyyatı bazarında önəmli fiqurlardan biridir.
One Touch Trade and Logistics Azərbaycanın dəmir yolu daşımaları bazarında ən aparıcı şirkətlərdən biridir. Keyfiyyət-yönümlü xidmətimiz və zəngin…
One Touch Trade and Logistics in the Caspian TransLogistica 2023 exhibition
07 İyun 2023
“One Touch Trade and Logistics”-in “Caspian Translogistica 2023” sərgisindəki uğurlu iştirakı
Caspian Translogistica Azərbaycanda ən böyük logistika sərgisidir. Hər il dünyanın müxtəlif yerlərindən minlərlə ziyarətçi və şirkət cəlb edir.…
One Touch Trade and Logistics at TransRussia 2023 exhibition
17 May 2023
“ONE TOUCH TRADE AND LOGISTICS”-IN TRANSRUSSİA/SKLADTECH 2023 SƏRGİSİNDƏ UĞURLU İŞTİRAKI
“One Touch Trade and Logistics” aprelin 17-19-da Moskvada keçirilən TransRussiaa/SkladTech 2023 sərgisində iştirak etdi. Sərgi şirkətin logistika və…
transrussia/skladtech 2023
03 Mart 2023
One Touch Trade and Logistics TransRussia/SkladTech 2023 sərgisində
"One Touch Trade and Logistics"-in TransRussia 2023 sərgisində iştirak edəcəyini bildirməkdən məmnunuq! Bu tədbir Rusiya və MDB ölkələrində…
historical silk road in modern times
08 Fevral 2023
Qədim İpək yolu müasir dövrdə
“İpək Yolu” qədim dövrlərdə Avropa və Asiya arasında ticarət məntəqələrini birləşdirmək üçün yaradılmış ticarət yoludur. Bu marşrutların böyük…

Что такое 1PL-5PL? Каковы различия?
Логистические провайдеры или поставщики логистических услуг – это коммерческие организации, предоставляющие логистические услуги, выполняя сложные операции и функции…
03 августа 2023
Как Интернет Вещей меняет будущее логистики
Интернет вещей (IoT) влияет на совершение технологической революции в мире. Объем мирового рынка IoT в логистике в 2019…
20 июля 2023
One Touch Trade and Logistics является крупным игроком в области железнодорожных перевозок в Азербайджане
One Touch Trade and Logistics зарекомендовала себя как лидер в отрасли железнодорожных перевозок в Азербайджане. Стремление к совершенству…
15 июня 2023
Продолжительное развитие логистики | Цели в области устойчивого развития ( ЦУР )
Логистика и постоянное увеличение грузоперевозок является нарастающей проблемой в мире. Эта проблема приобрела важность после пандемии COVID-19 и…
Виды международных грузоперевозок | Железнодорожный, Морской, Сухопутный и Воздушный
Наша компания предоставляет вам перевозку всеми видами транспорта для оказания услуг лучшего качества. Наряду с активным использованием железнодорожного,…
Великий Шелковый путь в современную эпоху
«Шелковый путь» - караванная дорога, связывающая торговые пути Европы с Азией. Данные маршруты влияют на многие регионы, в…
07 июня 2023
Caspian Translogistica является крупнейшей логистической выставкой в Азербайджане. Каждый год он привлекает тысячи посетителей и компаний со всего…
17 мая 2023
УСПЕХ “ONE TOUCH TRADE AND LOGISTICS” НА ВЫСТАВКЕ TRANSRUSSIA/SKLADTECH 2023
Компания “One Touch Trade and Logistics” приняла участие на выставке TransRussia/SkladTech 2023, которая прошла c 17 по 19…
03 марта 2023
«One Touch Trade and Logistics» на выставке «ТрансРоссия 2023»
Рады сообщить, что “One Touch Trade and Logistics” примет участиие в выставке “ТрансРоссия 2023”! Это мероприятие является одной…